Kurumsal

bar

VİZYONUMUZ

Dünya Kule olarak vizyonumuz haberleşme sektöründe büyümeye devam ederken, altyapı hizmeti içeren diğer sektörlerde GSM sektöründeki gibi kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışımızı taşıyarak gücünü ve bilinilirliğini artırmayı amaçlamaktadır

 

MİSYOMUMUZ

Dünya Kule  firması  olarak çalışmalarımızı doğa ve topluma saygıdan ödün vermeden yürütmek için azami çaba harcayarak, iş güvenliği konusunda maksimum dikkati göstererek, sağlıklı ve huzurlu bir çalışma ortamıyla sektörde örnek teşkil etmeyi hedeflemektedir. Aynı zamanda müşterinin beklentilerinin üzerinde hizmet vererek çalıştığı firmalara artı değer katan bir iş ortağı olmak için çalışmaktadır. Dünya Kule firması olarak çalışanlarına yaptığı yatırımlarla yeni teknolojilere hakim ve konusunda uzman profesyoneller yetiştirmekle birlikte gelişime açık kadromuz yardımıyla yeni teknolojilerin ilk uygulayıcıları arasında olmayı hedeflemektedir. Aynı zamanda firma olarak kalite anlayışımızdan ödün vermeden sektör için düşük maliyetli çözümler üretmek hedeflemiz arasında yer almaktadır.

 

HAKIMIZDA

Telekomünikasyon sektöründe 1998 yılından bu yana faaliyet gösteren  Dünya Kule  anahtar teslimi GSM alt yapı kurulumu, GSM baz İstasyonları altyapı  montaj-devreye alma, Enerji AG/OG montaj ve dönüşüm işlerini yüksek kalite standartlarında gerçekleştirmektedir.

Şirketimiz,GSM  Baz istasyonu  , Transmisyon, Montaj Sörveyi, Baz istasyonu Montaj, Devreye Alma alanlarında uzman personelleri yardımıyla hizmet vermektedir.

Konusunda deneyimli personel yardımıyla, hızlı ve kaliteli bir iş akışı temel prensip olarak benimseyerek, en doğru ve detaylı kalite kontrolü, hızlı ve doğru bilgi alışverişi, iş akışının işveren ile hızlı paylaşımını sağlamak maksadıyla saha takibi ve raporlama, hızlı lojistik için saha-ofis koordinasyonu gibi hususlar özellikle dikkate alınmaktadır

Tüm bu amaçlar doğrultusunda sürekli ofis koordinasyonu içinde bulunan ekiplerimiz, sahadaki her türlü durum ve ayrıntıyı anında saha operasyon ve raporlama sorumlusuna bildirebilmekte, böylelikle gerekli durumlarda her türlü desteği en hızlı şekilde alabilmektedirler. Bu durum aynı zamanda, saha operasyon ve raporlama sorumlumuz aracılığıyla her türlü bilginin düzenli olarak işverene aktarılmasına da yardımcı olmaktadır.